Garanti ve İade Koşulları

İpariş İptali İşlemleri

Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, info@manisaseker.com e-posta yolu ile talebinizi iletebilir veya 0537 816 50 16 numarasını tuşlayarak tarafımıza bildirebilirsiniz. Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise; kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

Havale/EFT ile oluşturulan siparişlerin iptal edilmesi durumunda ödemeniz, yukarıdaki iletişim bilgilerimizden birine bildireceğiniz hesabınıza 1-3 iş günü içerisinde iade edilecektir.

 

Sipariş İadesi İşlemleri

Kalite, hijyen ve tazeliğin büyük önem taşıdığı Aydın Yıldırım Şekerleme ürünleri titizlikle paketleniyor. Ancak taşımadan kaynaklanabilecek sorunları engellemek amacıyla, siparişinizi kargo şirketinden teslim almadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri kontrol etmenizi rica ediyoruz. Kaymak – Kaymaklı Lokum ürünleri, hızlı bozulan ürünler, gıda ürünleri, tek kullanımlık ürünler nitelikleri itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdir ve bu ürünlerde Alıcı’nın iade hakkından yararlanması mümkün olmayacaktır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir.

Bozuk, açılmış, yırtılmış ambalajlı ürünlerimizi veya kırık, hasarlı olduğunu fark ettiğiniz ürünleri teslim almadan kargo şirketine tutanak tutturup iade etmeniz gerekmektedir. Kargo şirketi ücretsiz olarak kapıda ürünleri teslim alıp tarafımıza teslim edecek, siz ayrıca bir ücret ödemeyeceksiniz.

 

Teslimattan Kaynaklanan Problemler

Özel kargo firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi, ürünün azami teslim tarihinden sonra teslim olması durumunda zarar Aydın Yıldırım Şekerleme tarafından telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;
Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firmasına tutanak tutturulmalıdır.

Eğer kargo firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

– Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasını 0537 816 50 16 numaralı telefon hattımıza Whatsapp üzerinden veya info@manisaseker.com ‘a bildirilmelidir. Aydın Yıldırım Şekerleme en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ile ilgili herhangi bir probleminiz olduğu durumda 0537 816 50 16 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz!

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

 

Hatalı Ürün Gönderimi

Siparişinizde, eksik ürün veya hatalı gönderilmiş farklı bir ürün var ise 0537 816 50 16 numaralı müşteri hattımıza, siparişinizin görsellerini Whatsapp üzerinden bizlere gönderebilirsiniz.

İlgili müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.